פתרונות - Peachy - הנחיית הורים ייעוץ שינה
14093
rtl,page-template-default,page,page-id-14093,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-13.1.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

הרצאות וסדנאות

אני מציעה מגוון של נושאים למפגשים, על קצה המזלג:

הכנה מנטלית של הורים לפני הלידה- מה החשיבות של מענה לצורך התינוק בזמן? מדוע הקשר בין ההורה לילד הוא חשוב כל כך?

להורים בחופשת לידה- מדוע הרגלי השינה הם בעלי משמעות? כיצד קשור גיל הילד וקפיצות ההתפתחות לשינה? מהם המיתוסים השחוקים של הרגלי השינה ומדוע אינם נכונים?

משחק עם ילדים- מה הקשר בין משחק עם ילדים לעלם החדש? מה החשיבות של משחק בחיי התינוק/ פעוט שלנו?

מפגשים כאלו יכולים להיות כמפגשי הורים בחופשת לידה, מפגשים במתכונת סדנאית, הרצאות לקהילות עירוניות, במסגרת אירועי ועד עובדים ואירועי רווחה לחברות.

ייעוץ שינה

ייעוץ לפתרונות שינה דרך ליווי נעשה דרך מפגשים פרונטלים, תצפיות, מפגשי סקייפ, טלפון וואטסאפ. הליווי נותן מעטפת תומכת להטמעה של הגישה, שעליה יש מידע רב בבלוג שלי.

ההחלטה לקחת ליווי דורשת השקעה של תשומות רבות: זמן, סבלנות ויכולת לשינוי הרגלים קיימים. חשוב מאוד להגיע לתהליך הליווי בפתיחות על מנת שנוכל להפוך לצוות אפקטיבי ביחד.

אני מגיעה לליווי עם מקצועיות, יצירתיות, אותנטיות ואחריות. מאחר ואני עובדת סוציאלית, יש לי ידע בתחום, ניסיון ואתיקה מקצועית. לכן, במידה והליווי שלו אתם זקוקים אינו נמצא בתחום המקצועי שלי- אפנה אותכם לאיש מקצוע מתאים.

אני מאמינה גדולה בכימיה עם ההורים שאני עובדת אתם, לכן כאן תוכלו ללמוד על האג'נדה המקצועית שלי, וכאן אפשר לקרוא איך הגעתי לפתוח את Peachy.

לשמחתי הרבה היה לי העונג לעזור לאנשים רבים לעבור תהליכים שהיו להם משמעותיים. תוכלו לקרוא מה היה להם לומר על התהליך.

אימון והנחיית הורים

אימון והנחיית הורים נעשה אחרי בחירת מטרה ספציפית. מדובר בתהליכים ממוקדים וקצרי מועד (ברוב המקרים עד 10 מפגשים). המעבר לסטטוס "הורה", הוא המעבר המשמעותי ביותר במחזור חייו של האדם.

המעבר הוא מרגש, נעים וחיובי, אך לא חף מאתגרים. אני מציעה עזרה אישית בהתמודדות עם אתגר ההורות, דרך מציאת הזהות ההורית האישית, איזון בית- עבודה, אימון לצמתי דרכים (רלוונטי במיוחד סביב חזרה מחופשת לידה), הנחייה ממוקדת בנשאים ספציפים סביב התמודדות עם גידול ילדים ועוד.

לשמחתי הרבה היה לי העונג לעזור לאנשים רבים לעבור תהליכים אשר היו משמעותיים להם. תוכלו לקרוא מה היה להם לומר על התהליך.