לקוחות ממליצים - Peachy - הנחיית הורים ייעוץ שינה
16167
rtl,page-template-default,page,page-id-16167,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-13.1.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-17643

לקוחות ממליצים

לקוחות ממליצים

אם לא הדר היה אפשר לספור את שעות השינה שלנו על יד אחת.

אף ילד לא דומה לשני, את זה הבנתי יחסית מהר עם הקטן שלי.

הראשון- סוכרייה.

השני- משהו אחר… עם צרכים אחרים…

אחרי שנה וחצי מתישות שאני לא מצליחה ללמוד אותו ולהבין למה הוא זקוק, שוחחתי עם הדר.

בשיחה, בעזרת כמה שאלות מאוד מדוייקות, היא הצליחה לפצח את הבעיה.

ההכוונה, התמיכה וה-כ-י חשוב הדיוק שלה עזרו לנו מאוד.

היום הלילות שלנו נפלאים.

תודה על סבלנות, מקצועיות ואכפתיות שאין כמותה 🥰♥️

ליאת

החלטות חשובות, בחירות לא פשוטות, התלבטויות, מעברים (דירה, עיר מגורים, מקום עבודה ועוד) ועוד מגוון רב של סיטואציות, גורמים לנו להרגיש ש"השמיים נופלים עלינו"- כולנו מכירים את זה מקרוב.

להדר הגעתי מלאת עומס רגשי, overthinking, בלבול, חוסר סדר וארגון מחשבתי… כבר מהמפגש הראשון קיבלתי כיוון והנחיות לדרך.

תחילת התהליך היתה מיפוי תחומי החיים: ניהול וארגון סדר יום, הוצאות מול הכנסות, שביעות רצון  מ"מעגל החיים". למדתי שיש חשיבות לעצירה והשקעת מחשבה במקומות בהם אני רוצה לשמור על המצב הקיים ובמקומות בהם אני רוצה לשפר את חיי.

 במהלך המסע שמנו דגש על שאלות כמו: "מה חשוב לי", "מה הם הצרכים שלי", "מה הם הערכים שלי?"

לכאורה נשמע טרוויאלי, אבל ברגע שמתחילים להתעמק בנושא, מגיעים למיקוד ואפילו יכולים לזהות שהסיבה שמקשה עלינו בקבלת החלטות היא בקונפליקט פנימי.

המסלול שהדר עזרה לי לסלול הוא מאוד ממוקד אבל יחד עם זאת היה אינטראקטיבי ושילב התייחסות למצב הרגשי שלי. היא הצליחה לראות פנימה ולהתייחס לחסימות האישיות שלי כמו שדון ה-"לא נעים לי". קבלתי כלים לשחרור מחשבתי ודרך יעילה ורגועה בקבלת ההחלטות. בעשרה מפגשים למדתי דרך חדשה לספר את הסיפור שלי, את החשיבות של טוהר המילה, חשיבותם של הערכים בקבלת ההחלטות, הבנת צרכנות נבונה, פיתוח מבט אובייקטיבי וממוקד על דברים. 

אל תהססו לעלות על סירת השינוי השטה לעבר קרקע יציבה. 

ממליצה בחום להגיע למפגש הכרות עם הדר. 

אנג'ליקה

תודה להדר על אימון אישי- הגעתי לצומת דרכים מבלבלת ובעזרת מספר מפגשים עם הדר הצלחתי למקד את המחשבות, התחושות והחוויות שלי לכדי בניית מסלול העתידי שלי. מצאתי את החוזקות שלי ואת הדברים המעכבים אותי ובניתי מפת ערכים לפיה אני מתמקדת במסלול חיי. ממליצה בחום על הדר!

רוית

הדר הגיעה אלינו כשהיו לנו הרבה סימני שאלה לגבי הרגלי השינה של הקטנה שלנו. כהורים טריים לתינוקת ראשונה לא כ"כ ידענו מה הצרכים שלה מבחינת שינה, למה לצפות, ואיך לפעול.

הדר ענתה לנו על השאלות בנושא השינה, כמה וכיצד התינוקת שלנו צריכה לישון. כמו כן היא לימדה אותנו להתבונן בתשומת לב בילדה, לזהות ניואנסים קטנים בהתנהגות שלה. ממצב של איתותי עייפות רבים שלא קלטנו קודם וגרמו להתארגנות מאוחרת ובעיקר מתישה לשינה הצלחנו לזהות איתותים מוקדמים יותר ולפעול כך שהקטנה נרדמה מהר יותר, וישנה זמן ממושך יותר.

הדר הייתה קשובה לצרכים שלנו, ובנתה איתנו תכנית מותאמת ליכולות שלנו. היא ליוותה אותנו והתעניינה בהתקדמות בין הפגישות, הייתה מאוד זמינה ואמפתית. היא זיהתה מתי ולמה אנחנו מגויסים ושם דחפה אותנו לעשות, וגם מתי להרפות.

בזכות הדר שינינו את החשיבה וההרגלים שלנו עצמנו מבחינת זמן הגעה הביתה,אופן התארגנות לשינה, התנהלות כשישנים מחוץ לבית וכדומה.

נפתח שיח בינינו לגבי הציפיות של כל אחד משנינו לגבי הרגלי השינה שאנחנו רוצים לקטנה שלנו. בזכות הדר הבנתי שאנחנו צריכים להיות מסונכרנים בשביל להצליח בתהליך.

ממליצים בחום על הדר כמדריכה מלווה?

רעות

במהלך התקופה הטמעת בנו בטחון עצמי וזה דבר עצום מבחינתי כאם לילד ראשון. נתת לי טיפים טובים והכוונה ובעיקר נתת תחושה שאני עושה דברים כמו שצריך. תודה רבה על העזרה והתמיכה לאורך הדרך.

בהצלחה רבה בהמשך.

אורטל

היי הדרי

היית במחשבות שלי זמן מה.. מה שלומך? איך את מרגישה? איך התאומות?

עברתי על כל התיקייה שעשינו ביחד וחשבתי על התהליך.. איזה משעשע זה..

אני לא יודעת אם את יודעת אבל פתחתי פה מסעדה שרצה בשמונה חודשים האחרונים.. המקום תופס תאוצה ונחשב הצלחה מסחררת.. יש מלא כתבות עלינו אפילו אחת בהארץ..

רציתי לומר לך תודה שלימדת אותי שעליי להיות בחוסר עשייה ולא להיפך.. זה מוכיח את עצמו כל פעם מחדש.. נשיקות וחיבוק ענק

שני

רציתי להגיד קודם כל תודה. שום דבר לא ברור מאילו.

הגעתי לאימון ללא ציפיות וממקום של לשנות דבר או שניים בחשיבה שלי.

היית נעימה, מקסימה, קשובה ואמינה. היה לי חיבור טוב איתך והרגשתי נוח להיפתח.

אני ממליצה בחום על האימון, הוא תרם לי להבין דברים על עצמי ולהתחבר לעצמי יותר.

המטרות שהיו לי "בראש" ניתנות לביצוע ואני מתחילה לממש אותן.

מאחלת לשתינו בהצלחה ואולי עוד ניפגש 🙂

תודה

אפרת

שלום לכולם

אני רוצה להמליץ בחום על המאמנת האישית הדר היא עזרה לי לגלות מהם הערכים שחשובים לי בעצמי ובחיים ועל מה אני לא מוכן להתפשר,בזוגיות,בקריירה.

בזכותה אני יותר ער לתכונות החיוביות והחזקות שלי ודואג להזכיר לעצמי גם אותם ולא רק את התכונות השליליות מה שבדר"כ אנחנו נוטים לעשות.

היא עזרה לי להבין איך למצוא את השקט הפנימי שלי ולסמוך על עצמי לדעת שחשוב למצוא זמן פנוי כדי למקד את עצמי נתנה משימות מעניינות שגרמו לי לצלול פנימה ולחפש פתרון ודרכי התמודדות עם בעיות.

תודה לך הדר

שרון

בכל המפגשים, הדר גילתה מקצועיות, אכפתיות, הקשבה ותשומת לב רבה לפרטים.

המפגשים עם הדר סייע לי להסתכל במבט שונה על סיטואציות בחיים ובכך גרמה לי להקלה ביכולת להתמודד עימן.

בתחילת התהליך הגעתי עם חששות. החששות התפוגגו כלא היו, הקשר עם הדר היה מיידי והפתיחות מצידי הייתה כבר בפגישת ההכרות עימה. עם חלוף הזמן, חיכיתי לפגישות איתה והרגשתי צורך לשתף ולשמוע את דעתה והשקפתה.

נהנתי מנוכחותה מאוד הן בפן המקצועי והן בפן האישי ואין בליבי ספק שכל מתאמן עתידי יגלה בהדר מאמנת מדהימה שתתרום לו רבות.

שיראל

הגעתי להדר דרך חבר משותף, נפגשנו לעשרה מפגשים מצויינים בהם גיליתי המון על עצמי על הדפוסים שלי מה עוצר בעדי להתקדם ומה באמת המטרות שלי. קיבלתי מהדר המון כלים לקבלה עצמית, לשינוי חשיבה ולקבלת החלטות נכונות.

תהליך שכזה באמצע החיים הוא מתנה שכל אחד חייב לעצמו ומי שבאמת רוצה ומוכן להשתנות הדר תעזור לו לראות את הדרך. הדר תודה על הכל! הכנסת הרבה אור ואופטימיות לחיים שלי.

אלינור

הדר היקרה,

תודה על ההקשבה

תודה על המסירות לטיפול

תודה על האותנטיות שבך

תודה על המקצועיות

תודה על שאתגרת אותי

תודה על שידעת לקרוא אותי

וגם לדעת מתי להעמיד אותי על טעותי

תודה על שגרמת לי להרגיש טוב,

לחייך, לחשוב

ולחכות למפגש הבא

תודה על שגרמת לי לצאת שוב לדייטים,

לחזור לכתוב,

לחזור לגור לבד,

ובעיקר, בעיקר, לדאוג לפני הכול לעצמי!

אז תודה לך, תודה על כל מה שהיית בשבילי!

ממליצה בחום לכל מי שמחפש/ת קאוצ'רית שהיא מקצועית, מעשית ובגובה העיניים.

לתפוס את הדר חזק ולא לשחרר.

מעיין